Vinný catering

Obohaťte svou významnou událost netradiční ochutnávkou vína. Pro firemní zákazníky i soukromou klientelu zajišťujeme vinný catering na oslavách, party, slavnostech, svatbách, plesech i firemních večírcích.

Catering může mít několik podob. Mezi nejčastější patří neřízené degustace (ochutnávka vybraného okruhu vín volnou formou) nebo řízené degustace (řízená ochutnávka na předem dané téma). Za přítomnosti našeho sommeliéra objevíte tajemství vybraných vín, jejich přednosti i originalitu daného vinařství.

Catering připravujeme přesne podle vašich požadavků, proto nás neváhejte kontaktovat ohledně bližších podrobností.

Svatby

Připravili jsme pro vás kompletní program služeb, v rámci kterého zajistíme nejen dodávku kvalitních vín a sektů za zvýhodněné ceny, ale také výrobu svatebních visaček či etiket na láhve pro obdarování hostů.

Pro další služby spojené s vaší svatbou doporučujeme navštívit svatební salon Daniela, se kterým úzce spolupracujeme.

Přípitek

Žádná svatební hostina nemůže začít jinak než přípitkem, pro který máme připraveny skvělé sekty jak z domácí tak i zahraniční produkce. Skvělý poměr ceny a kvality nabízí zejména Cava, neboli španělská „champagne“.

Hostina a party

Vína pro svatební tabuli vybereme společně s vámi na základě svatebního menu, aby co nejvíce podpořila chuť podávaných jídel.

Pro pokračující svatební party pak můžete vybírat z široké nabídky vín dle vašich cenových představ, při větším počtu hostů pak představují alternativu vína v balení bag in box o obsahu 5 litrů, kdy za pomoci stáčecího ventilu naléváte stále svěží víno. Velkou výhodou těchto balení je také dlouhá teplotní trvanlivost nachlazených bagů, což oceníte zejména při venkovních hostinách v horkých letních dnech.

V případě zájmu o nabídku nebo o konzultaci nás kontaktujte