Gurmánský klub vinotéky Adina

Vinotéka Adina Mladá Boleslav - věrnostní klubProtože si vašeho zájmu o naše produkty a služby velmi vážíme, připravili jsme pro vás věrnostní program, díky kterému můžete využívat řadu výhod.

Jeho cílem je nejen odměna za vaši přízeň ve formě slev, ale také snaha dostat komunikaci a důvěru mezi zákazníkem a obchodníkem na vyšší úroveň, než je běžné.

Jaké výhody Vás čekají?

  • 50% slevy ze vstupného na degustace a ochutnávky
  • 7% sleva na lahvová vína
  • 7% sleva na sortiment gastronomie (při celkovém měsíčním nákupu nad 700 Kč, jinak sleva 5 %)
  • nákup sýrů a vybraných delikates s garancí nejlepších cen na trhu (prodej možný pouze v obvyklém množství)
  • přednostní informace o pořádaných akcích a mimořádných nabídkách

Jelikož klubové ceny odpovídají cenám na našem e-shopu, tedy cenám internetovým, nelze slevy uplatnit při platbě kartou. Je tedy pouze na vás, zda získáte bonus vy, nebo vaše banky.

Nyní již jen stačí požádat obsluhu ve vinotéce o vydání klubové kartičky, zaregistrovat se a okamžitě můžete začít využívat všech výhod.

Degustace a ochutnávky

Foto z degustací - Vinotéka Adina Mladá Boleslav
Abychom vám ulehčili orientaci v našich produktech a zároveň se vás i pokusili obohatit o nové znalosti, pořádáme pravidelné degustace. Ty byly původně zaměřené pouze na prezentaci vína. S postupným rozšiřováním gastro sortimentu jsme se však začali více věnovat i snoubení vína a pokrmů. Můžete si tak například vyzkoušet, jaký sýr zvolit k vybranému vínu, nebo získat inspiraci pro vaše domácí kulinaření.

Tyto ochutnávky bývají také zaměřené tematicky, kdy např. představujeme produkty typické pro danou zemi, nebo jsou orientovány dle ročního období. Třeba před zahájením grilovací sezóny si tak můžete vybrat ty nejlepší omáčky a dochucovadla přesně podle vašeho gusta.

Termíny degustací s podrobnými informacemi jsou uveřejňovány na našem webu nebo Facebooku, členové klubu jsou informováni mailem.

Jako alternativu k veřejným ochutnávkám vám nabízíme možnost uspořádat si u nás soukromou degustaci dle vašich požadavků. Můžete si tak zpestřit vaše rodinné oslavy nebo pracovní setkání s kolegy. Doporučujeme si však termín rezervovat minimálně 14 dní předem. Soukromé degustace jsou možné také ve vámi zvoleném prostředí po celé ČR.

Jak se stát členem?

Až si k nám příště půjdete pro víno, můžete si registraci vyřídit u našich prodavaček a rovnou dostanete členskou kartu